PROFESJONALNE GŁOŚNIKI FIRMY LAVOCE

Lavoce Italiana to dynamiczna firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji głośników dla rynku pro audio, wywodząca się z 30-letniego doświadczenia Elettromedia w opracowywaniu i produkcji najlepszej mobilnej elektroniki na świecie.

Głośniki Lavoce - INNOVATORS BY TRADITION

Przetworniki LAVOCE powstają z naszej pasji do muzyki i know-how naszego włoskiego zespołu badawczo-rozwojowego o udokumentowanych sukcesach na arenie międzynarodowej.

Lavoce Italiana to kompleksowe źródło sterowników OEM / ODM Pro Audio: elastyczność w inżynierii, wyjątkowa jakość, opłacalna produkcja oraz pełne wsparcie i obsługa posprzedażna na całym świecie.

BIURO PRAC BADAWCZO-ROZWOJOWYCH I SPRZEDAŻY znajdują się we Włoszech.
Tutaj rodzą się, testowane i zatwierdzane są wszystkie projekty głośników LAVOCE.
Nasz włoski zespół badawczo-rozwojowy może pochwalić się 30-letnim doświadczeniem i długą historią międzynarodowych sukcesów, potwierdzoną wieloma nagrodami EISA i CES zdobytymi przez Elettromedia.
Oferujemy szereg innowacyjnych produktów zaprojektowanych do grania w małych ilościach i lekkich do przenoszenia, mających na celu spełnienie wymagań wiernego odtwarzania dźwięku w średnich i dużych środowiskach.

Mając ten sam wysoki poziom profesjonalizmu, jaki zastosowano przy tworzeniu naszych sterowników LAVOCE Professional Audio, nasz zespół inżynierów współpracuje z każdym partnerem Pro Audio w celu opracowania od podstaw swoich oryginalnych programów.
Lavoce Italiana stała się dostawcą głośników ODM i OEM dla wielu najlepszych marek audio, zyskując silną międzynarodową reputację.