Nasza oferta

Naszą ofertę można wykorzystać w czterech typach obiektów.
Obiekty sakralne

Obiekty sakralne

Obiekty sakralne to wyjątkowo wymagająca grupa naszych Klientów – wykorzystanie kamienia jako materiału budulcowego i nietypowa architektura sprawiają, że pogłos we wnętrzu jest wydłużony a współczynnik zrozumiałości mowy może być zaburzony. Staranne i dokładne pomiary najważniejszych parametrów pozwalają nam zaproponować precyzyjnie dobrany sprzęt z zakresu systemów nagłośnieniowych i multimedialnych. W naszej ofercie znajdują się także przenośne zestawy nagłośnieniowe, kuranty, dzwony elektroniczne, automatyczny organista oraz systemy dla słabosłyszących. Indywidualne podejście do każdego obiektu sprawia, że komunikacja audiowizualna będzie doskonale spełniała swoją rolę przez długie lata.

Obiekty publiczne

Obiekty publiczne

Do tej kategorii zaliczamy sądy, urzędy, instytucje, bary, puby, restauracje, hotele i inne firmy. Każdy ze wspomnianych obiektów ma zupełnie inne wymagania akustyczne, dlatego kluczem jest indywidualne podejście i oferta szyta na miarę. Nowoczesne rozwiązania audiowizualne, które proponujemy naszym Klientom muszą być nie tylko funkcjonalne, ale także wpasowywać się w estetykę wnętrza.

Obiekty sportowe

Obiekty sportowe

Przestrzenie o ogromnej kubaturze, jak stadiony, hale sportowe i widowiskowe wymagają precyzyjnych pomiarów i idealnie dopasowanych rozwiązań. Zastosowanie instalacji strefowych w takich obiektach pozwala na uzyskanie wzorcowej akustyki przy zapewnieniu długotrwałej pracy urządzeń. Kluby sportowe, sale fitness, baseny – poza wyzwaniami akustycznymi stawiają przed nami także wymagania co do estetyki zastosowanego sprzętu. Dostarczany przez nas sprzęt docelowo będzie wspierał funkcjonalność każdego obiektu i spełniał jego wysokie wymagania.

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Takie przestrzenie wymagają szczególnego podejścia, tym bardziej w sytuacji, gdy podstawowym celem biznesowym podmiotu jest organizacja spotkań i konferencji. Prelegenci muszą być doskonale słyszalni, a widzowie potrzebują komfortowych warunków do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu. Nasze systemy audiowizualne, oraz systemy dyskusyjne dopasujemy do każdej przestrzeni – zarówno do małych sal konferencyjnych jak i olbrzymich audytoriów.

EMES AUDIO

Projektowanie, instalacja i integracja systemów nagłośnieniowych oraz multimedialnych.

Kompleksowe nagłaśnianie obiektów o trudnej akustyce (kościoły, hale sportowe, aule, sale gimnastyczne).

 

Głośniki Lavoce

Założona w 2008 roku firma Lavoce Italiana specjalizuje się w projektowaniu i produkcji głośników dla profesjonalnego rynku audio.
Wywodzi się z koncernu Elettromedia - światowego lidera w branży car audio, właściciela wielokrotnie nagradzanych marek Audison i Hertz.

W ofercie Lavoce można znaleźć przetworniki neodymowe i ferrytowe, które znajdą zastosowanie w produkcji systemów estradowych, gitarowych oraz PA.