O firmie

Istniejemy na rynku od 1998 roku i od początku swojej działalności zajmujemy się obiektami z wymagającą akustyką, do których zaliczyć możemy obiekty sakralne, hale sportowe, aule i sale gimnastyczne. Ponad 20 lat doświadczenia, współpraca z renomowanymi dostawcami sprzętu oraz wykwalifikowany zespół są gwarancją jakości dostarczanych przez nas usług.
Zajmujemy się projektowaniem, instalacją i integracją systemów nagłośnieniowych oraz multimedialnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie zapewniając najwyższy poziom obsługi na każdym etapie współpracy – projekcie, montażu czy serwisie systemów audiowizualnych.
Wymagająca akustyka potrzebuje doskonale dobranego sprzętu, dlatego współpracujemy z wiodącymi producentami w tej dziedzinie – firmą RDUCH oraz włoskim LAVOCE, który powierzył nam wyłączną dystrybucję swoich głośników na terenie Polski i Słowacji.
Ilość zrealizowanych zleceń oraz zadowolonych Klientów pozwala nam śmiało stwierdzić, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – sprostamy nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom!
Ciągle się rozwijamy, o czym świadczą kolejne specjalizacje. Od 2000 roku jesteśmy przedstawicielem firmy RDUCH, producenta systemów nagłośnieniowych.

Od 2019 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem głośników włoskiej firmy LAVOCE na terenie Polski i Słowacji.

Propagacja zalet i zwiększenie popularności tych doskonałych głosników jest naszą misją.
Aktualnie nasza działalność składa się z trzech działów.

Pierwszym są systemy nagłośnieniowe w wymienionych powyżej obiektach.

Drugi dział obejmuje systemy multimedialne dla kościołów, szkół i sali konferencyjnych.

Trzecią gałąź działalności stanowi dystrybucja profesjonalnych głośników Lavoce Italiana.
Image

Oferujemy produkty następujących marek:

EMES AUDIO

Projektowanie, instalacja i integracja systemów nagłośnieniowych oraz multimedialnych.

Kompleksowe nagłaśnianie obiektów o trudnej akustyce (kościoły, hale sportowe, aule, sale gimnastyczne).

 

Głośniki Lavoce

Założona w 2008 roku firma Lavoce Italiana specjalizuje się w projektowaniu i produkcji głośników dla profesjonalnego rynku audio.
Wywodzi się z koncernu Elettromedia - światowego lidera w branży car audio, właściciela wielokrotnie nagradzanych marek Audison i Hertz.

W ofercie Lavoce można znaleźć przetworniki neodymowe i ferrytowe, które znajdą zastosowanie w produkcji systemów estradowych, gitarowych oraz PA.